made in GERMANY
    W roku 2012 firma AEG z dumą obchodziła 125-tą rocznicę swojego powstania. Historia AEG jest bardzo różnorodna,
a wszystko zaczęło się od produkcji żarówek w 1887 roku. AEG od początku swojego istnienia niezmiennie oferuje innowacyjne produkty, które zmieniają sposób życia użytkowników i zdobywają nagrody, tak jak urządzenia z serii Neue Kollektion w roku 2012.
Peter Behrens, pionier wzornictwa przemysłowego, dołączył do AEG w roku 1907. Jako architekt i projektant z wizją Behrens dostrzegał piękno w obiektach, które jego zdaniem były doskonałe pod względem formy i funkcjonalności - "Perfekt in Form und Funktion". Tym podejściem kierujemy się i dzisiaj. Pełniący już od 28 lat funkcję dyrektora ds. projektowania AEG Hans Strohmeier dba o wierność tej koncepcji. Dzięki temu AEG pozostaje liderem innowacyjności zdobywającym liczne nagrody.
Innowacyjność to podstawa wszelkich działań w AEG. Jest siłą napędową naszych najbardziej znanych wynalazków w dziedzinie AGD, takich jak pierwsza chłodziarka do zabudowy czy technologia pompy ciepła w domowych suszarkach. Nasze pionierskie podejście do ekologicznych urządzeń wpłynie na jakość środowiska przyszłości.
Nowa kolekcja rocznicowa AEG to kolejny przykład naszego przywiązania do innowacyjności. Z myślą o przyjemnym użytkowaniu zadbaliśmy o eleganckie wzornictwo, najnowocześniejsze technologie i najwyższej klasy jakość.
Dzięki naszej filozofii wzorniczej korzystanie z każdego produktu to prawdziwa przyjemność, a wyjątkowa jakość działania zapewnia za każdym razem doskonałe efekty.
Droga ku doskonałości nigdy się nie kończy. Przyrządzanie potraw przy użyciu  piekarnika parowego ProCombi i płyty indukcyjnej MaxiSense to przeżycie zupełnie wyjątkowe. AEG oferuje porady najlepszych ekspertów kulinarnych, dzięki którym nawet najbardziej ambitne dania udadzą się wyśmienicie.
AEG już od ponad 125 lat jest pionierem w dziedzinie urządzeń AGD i nieustannie zaskakuje oraz inspiruje produktami wybiegającymi w przyszłość. Opracowując urządzenia, koncentrujemy się na łatwej obsłudze, ekologicznych materiałach i oszczędności energii. Starszy dyrektor ds. projektowania AEG Samuele Meda zapowiada nową epokę najwyższej klasy produktów AEG, które pozostają wierne zasadzie Perfekt in Form und Funktion.

Katalogi do pobrania
sprzęt do zabudowy
od 2002 r.
Copyright © - ALENA design - MAR-TEX
AEG Polska
zmywarki
promocja-dodatkowa
gwarancja
od 2002 r.
STUDIO FRBRYCZNYCH MEBLI KUCHENNYCH I MEBLI NA ZAMÓWIENIE                     
NIEPOWTARZALNE PROJEKTY I KOMPLETNA REALIZACJA