made in GERMANY
    W roku 2012 firma AEG z dumą obchodziła 125-tą rocznicę swojego powstania. Historia AEG jest bardzo różnorodna,
a wszystko zaczęło się od produkcji żarówek w 1887 roku. AEG od początku swojego istnienia niezmiennie oferuje innowacyjne produkty, które zmieniają sposób życia użytkowników i zdobywają nagrody, tak jak urządzenia z serii Neue Kollektion w roku 2012.
Peter Behrens, pionier wzornictwa przemysłowego, dołączył do AEG w roku 1907. Jako architekt i projektant z wizją Behrens dostrzegał piękno w obiektach, które jego zdaniem były doskonałe pod względem formy i funkcjonalności - "Perfekt in Form und Funktion". Tym podejściem kierujemy się i dzisiaj. Pełniący już od 28 lat funkcję dyrektora ds. projektowania AEG Hans Strohmeier dba o wierność tej koncepcji. Dzięki temu AEG pozostaje liderem innowacyjności zdobywającym liczne nagrody.
Innowacyjność to podstawa wszelkich działań w AEG. Jest siłą napędową naszych najbardziej znanych wynalazków w dziedzinie AGD, takich jak pierwsza chłodziarka do zabudowy czy technologia pompy ciepła w domowych suszarkach. Nasze pionierskie podejście do ekologicznych urządzeń wpłynie na jakość środowiska przyszłości.
Nowa kolekcja rocznicowa AEG to kolejny przykład naszego przywiązania do innowacyjności. Z myślą o przyjemnym użytkowaniu zadbaliśmy o eleganckie wzornictwo, najnowocześniejsze technologie i najwyższej klasy jakość.
Dzięki naszej filozofii wzorniczej korzystanie z każdego produktu to prawdziwa przyjemność, a wyjątkowa jakość działania zapewnia za każdym razem doskonałe efekty.
Droga ku doskonałości nigdy się nie kończy. Przyrządzanie potraw przy użyciu  piekarnika parowego ProCombi i płyty indukcyjnej MaxiSense to przeżycie zupełnie wyjątkowe. AEG oferuje porady najlepszych ekspertów kulinarnych, dzięki którym nawet najbardziej ambitne dania udadzą się wyśmienicie.
AEG już od ponad 125 lat jest pionierem w dziedzinie urządzeń AGD i nieustannie zaskakuje oraz inspiruje produktami wybiegającymi w przyszłość. Opracowując urządzenia, koncentrujemy się na łatwej obsłudze, ekologicznych materiałach i oszczędności energii. Starszy dyrektor ds. projektowania AEG Samuele Meda zapowiada nową epokę najwyższej klasy produktów AEG, które pozostają wierne zasadzie Perfekt in Form und Funktion.

od 2002 r.
Copyright © - ALENA design - MAR-TEX
AEG Polska
od 2002 r.
STUDIO FRBRYCZNYCH MEBLI KUCHENNYCH I MEBLI NA ZAMÓWIENIE                     
NIEPOWTARZALNE PROJEKTY I KOMPLETNA REALIZACJA