wyprodukowano w Polsce
       
      Atlas Meble Kuchenne Sp. z o.o. jest producentem najwyzszej jakości mebli kuchennych.Firma funkcjonuje na rynku już od ponad 30 lat.W szerokiej ofercie znajdują się meble nowoczesne i klasyczne.Produkcja realizowana jest przy wykożystaniu nowoczesnych technologii i parku maszynowego-maszyn sterowanych numerycznie. Fabryka wykorzystuje najlepsze rozwiązania konstrukcyjne oraz materiały i półprodukty do produkcji,które spełniają wszystkie europejskie normy w zakresie jakości,higieny i wytrzymałości mebli.
Szeroki program produkcyjny zawiera 900 brył,które obejmują szafki dolne,górne,barkowe,medium,pawlaczowe oraz szafki do zabudowy sprzętu AGD.
Atlas kuchnie oferuje ponad 40modeli frontów,dostępnych w ponad 200 kolorach
i 5 typach wykończeń.
Firma Atlas Meble Kuchenne Sp. z o.o. intensywnie funkcjonuje również na rynku deweloperskim,poprzez realizację dużych projektów w kraju i za granicą.Najlepszą referencją jest fakt,że po długotrwałym i szczegółowym procesie selekcji wśród różnych dostawców mebli kuchennych,Atlas Meble Kuchenne została wybrana jako jedyny polski dostawca mebli dla firmy Skanska.

zapraszamy na naszą stronę o kuchniach Atlas
Copyright © - ALENA design - MAR-TEX
Projekt i realizacja - MAR-TEX
STUDIO FRBRYCZNYCH MEBLI KUCHENNYCH I MEBLI NA ZAMÓWIENIE                     
od 2002 r.
NIEPOWTARZALNE PROJEKTY I KOMPLETNA REALIZACJA                     
www.atlaskrakow.com.pl