Niemiecki producent zlewozmywaków,baterii i selektorów na odpady BLANCO należy do światowej elity firm oferującch najwyższej jakości produkty do Państwa kuchni.Wszędzie tam gdzie liczy się jakość,prestiż i najwyższa jakość wykonania Blanco zajmuje czołowe miejsca.Mają Państwo pewność,że zlewozmywaki,baterie i akcesoria do kuchni spełnią najbardziej wyrafinowane życzenia.
W naszym studio oferujemy Państwu tylko oryginalny  niemiecki produkt z pełną polską gwarancją producenta.Dodatkowo służymy fachową pomocą w zakresie doradztwa w wyborze odpowiedziego zlewozmywaka i bateri oraz akcesoriów firmy Blanco.
Nasze studio należy do elitarnej grupy - studia pod patronatem Blanco.Każdy produkt przed przekazaniem w ręce klienta jest sprawdzony w naszym studio pod względem jakości dostawy.Otrzymacie Państwo 100%-wo nienaruszony towar w transporcie do Polski(uwaga na sklepy internetowe).
Aby produkty Blanco posiadały gwarancję honorowaną w Polsce muszą posiadać hologram jedynego importera kontraktowego,firmę-Comitor.
*
*
ASYSTENT KOLORÓW-wybierz kolor zlewozmywaka dla Twojej kuchni.
WIECZYSTA GWARANCJA
REJESTRACJA
made in GERMANY
najwyższa jakość na zawsze
PROJEKTY I KOMPLETNA REALIZACJA                     
STUDIO FRBRYCZNYCH MEBLI KUCHENNYCH                     
Copyright © - ALENA design - MAR-TEX
Projekt i realizacja - MAR-TEX
od 2002 r.